Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Akryl na plátně, 100 x 80 cm, rámováno, datováno 1990, signováno vlevo dole Bím 90, z ateliéru autora. Grafik a malíř, vyučen tiskařem, soukromá studia, volný následovník Kamila Lhotáka. Autor viz Ch 1/165.